Otázky a odpovědi

• Jaký je rozdíl mezi Zlatým špendlíkem a Spolkem na podporu Zlatého špendlíku?

• Zlatý špendlík

• Je společenství lidí, kteří sdílejí určité hodnoty, zájmy a cíle. Existuje neformálním způsobem a je založené na přirozených vztazích a spojeních mezi lidmi. Nemá formální právní status. Existuje prostřednictvím neformálních dohod mezi lidmi. Je vytvořené kolem sdílených hodnot a vztahů a nemá jasně stanovené aktivity nebo členství.
    • Spolek na podporu Zlatého špendlíku z. s.

• Je organizovaná skupina jednotlivců s konkrétním účelem a cílem. Existuje formálně, má definovanované stanovy, strukturu, členskou základnu, je řádně registrována a má právní subjektivitu. Existuje a jedná jako právnická osoba. Má jasně definované pravidla, členství a aktivity spojené s jeho cíli.
  • Jak se mohu přidat do Zlatého špendlíku?

1. Otevřete stránku zlatyspendlik.cz a klikněte na tlačítko "Přidej se".
    2. Vyplňte požadované informace a formulář odešlete.
    3. Po obdržení potvrzovacího e-mailu klikněte na odkaz a aktivujte svůj účet.
  • Jak se přihlásím do svého účtu?

1. Přihlásit se můžete na stránkách spolku nebo Zlatého špendlíku kliknutím v pravém horním rohu na "Můj účet".
    2. Zadejte do formuláře své přihlašovací ID a hesla, které jste si zadali během registrace.
    3. Klikněte na tlačítko "Přihlásit".
  • Jak se mohu stát členem Spolku na podporu Zlatého špendlíku?

1. Členem spolku se mohou stát pouze registrovaní Zlatí špendlíci po přihlášení.
    2. Ve svém účtu klikněte na odkaz "Doplnit potřebné údaje".
    3. Ve svém účtu klikněte na "Požádat o členství".
    4. Zvolte typ členství a platební metodu.
    5. Členství vznikne zaplacením členského příspěvku na zkladě uvedených platebních údajů.

Upozornění: před platbou prosím zkontrolujte správný variabilní symbol a částku.
  • Jakou má členství výhodu?

• Členství ve spolku přináší možnost a příležitost budovat silné osobní vazby a aktivní účast na akcích a projektech spolku, která umožňuje rozvoj dovedností mimo běžný rámec a poskytuje prostor pro sdílení a prosazování vlastních nápadů. Společné aktivity na úkolech nejen posiluje týmovou spolupráci, ale také rozvíjí dovednosti v oblasti řízení a leadershipu. Celkově se členství ve spolku stává investicí do osobního růstu a příležitostí k aktivnímu přispívání k rozvoji společenství s podporou podobně smýšlejících jednotlivců.
  • Jak změnit zapomenuté heslo?

1. Na přihlašovací stránce https://spolek.zlatyspendlik.cz/prihlaseni.html klikněte na odkaz "Nevím heslo".
    2. Zadejte svůj e-mail a postupujte podle instrukcí v e-mailu pro resetování hesla.
  • Jak zjistím svoje ID pro přihlašování?

1. Na přihlašovací stránce https://spolek.zlatyspendlik.cz/prihlaseni.html klikněte na odkaz "Nevím ID".
    2. Zadejte svůj e-mail a postupujte podle instrukcí v e-mailu.
  • Jaký obsah uvidím na stránkách?

• Nepřihlášení uživatelé vidí pouze základní a veřejné informace.
    • Přihlášení uživatelé vidí personalizovaný obsah, zahrnující přístup k uživatelským datům a funkcím s možností interakce na základě jejich oprávnění.
  • Jak získat přístup k obsahu pro přihlášené uživatele?

• Po přihlášení do svého účtu se v jednotlivých částech webu automaticky zobrazí obsah, ke kterému máte oprávnění.
  • Kde najdu kalendář s veřejnými i neveřejnými akcemi?

• Kalendář akcí najdete na této stránce: https://zlatyspendlik.cz/kalendar-akci/.
    • Zobrazují se zde všechny veřejné i neveřejné akce.
    • U neveřejných akcí se zobrazují pouze základní informace.
  • Jak se přihlásit na akci pro registrované uživatele?

1. Přihlaste se do svého účtu.
    2. V kalendáři vyberte požadovanou akci a postupujte podle instrukcí.
    3. Podrobnosti a možnost účasti se zobrazují po přihlášení na základě oprávnění.